Oryginalna zabawa na szkolenia i wyjazdy – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece szkoleń dla sektora firm określanych jako SME, organizacji niedochodowych i sektora publicznego od ostatniego roku przedstawiamy symulację szkoleniową: Ekstremalne rozgrywki w autorskim wariancie gry w labirynt z kulką (Wstępna nazwa tej zabawy jest do korekty – jednak pokazuje istotę zadania.)
Powyższą symulację polecamy na kursach z technik uczenia się, z asertywności a także na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Pierwotne jej użytkowanie to Zamkniete Szkolenia Menedżerskie.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Tematyka gry: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Norwegia
Czas realizacji: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, do 16.
Lista potrzebnego sprzętu: gogle snowbordowe – sztuk cztery, przesiewak do piasku – sztuk dwie, karteczki samoprzylepne- sztuk osiem, trochę jajek, paczka marchewkowych markerów, deska do prasowania

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
JULIEN Marta Jabłońska, SARA SYSTEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , DOM-MIX Piotr Wojciechowski , PRALNIA Zofia Siąkowska, „JTC” Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jacek Trzeciak, Przedsiębiorstwo Budownictwa Telekomunikacyjnego Zachód sp. z o.o., Kosmetyka Profesjonalna Ainhoa Polska Agnieszka Wyzujak – Mazur, Gmina Jarocin, Gmina Lubasz, Gmina Miłosław, RTM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik w Nysie, Centrum Praw Kobiet, Mazowiecki Klub OYAMA Karate Smok, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej , Stowarzyszenie „Edu Talent”, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita”, Stowarzyszenie Tygmont, Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Troska”, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Symulacja była również przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Organizacja produkcji telewizyjnej i radiowej ”

LEKTURY:
Wykładowcom nabywającym certyfikację proponujemy opracowania:

 • Techniki sprzedaży – o sztuce sprzedawania-Lennart Rosell
 • Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych-Witold Antosiewicz, Grzegorz Turniak
 • Jak inwestować w złoto i srebro-Michael Maloney
 • Money-Bodo Schafer
 • Nie tylko zespół-Meredith Belbin
 • Steve Jobs – gdzie pada jabłko?- Jay Elliot, William L. Simon
 • Zachowania organizacyjne w teorii i praktyce zarządzania-Urszula Gros

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Modliborzyce, ośrodek Dwór Oliwski, ulica Kordeckiego 34
  Cena treningu: 3200 PLN plus podatek VAT. Oferujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie spotkania znajduje się menu lunch. Przystawka: Zapieczone pieczarki wypełnione serem i plastrami boczku, posypane świeżym szczypiorkiem. . Zupa: Wytrawna zupa z węgorza z dodatkiem kapusty i groszku. Drugie danie: Pieczony filet z łososia z parmezanową kruszonką podany na gorącej sałatce z pomidorków chery i bazylii . Deser: Szarlotka na gorąco z bitą śmietaną w pajęczynie czekoladowej. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.