Oryginalna gra na szkolenia motywacyjne – certyfikacja

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla sektora MŚP, podmiotów niedochodowych i administracji państwowej od ostatniego roku promujemy grę team building: Wieloosobowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w strzelectwo (Roboczy tytuł zabawy jest do zmiany – natomiast odzwierciedla charakter zadania.)
Tą symulację przeprowadzamy na warsztatach z twórczego analizowania problemów, z radzenia sobie ze stresem oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej zastosowanie to Kursy w Akademii Coacha.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Merytoryka tego zadania: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Tajlandia
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: od 7, maksymalnie 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: łuk, tarcza ze słomy,strzała do łuku – sztuk cztery, klamry montażowe – sztuk dziewięć, wizytowniki- sztuk cztery, trochę napojów niegazowanych, paczka lawendowych długopisów, zazdrostka

REFERENCJE
ARCHENIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO USŁUGOWE KAMIENIARSTWO – BETONIARSTWO JANUSZ ŁABENDA, „ELTEL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, CETO KRZYSZTOF WESOŁOWSKI, INTERMEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, P.P.H.U – „EDA” Edmund Czarnecki, HANROL CZEMPIŃ P.P.H. sp. z o.o., ALTER, Powiat Obornicki, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego , Fundacja Kultury Fizycznej i Turystyki „WOLA”, Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią , Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Stowarzyszenie „Mercedario Club”, Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa”Sekcja Sympatyków”, Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt ARKA , Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, ZHR Okręg Mazowiecki
Symulacja była także rozgrywana na studiach doktoranckich „Sztuki piękne (malarstwo, rzeźba, …)”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy tytuły:

 • Nowa umowa kapitałowa. Ewolucja czy rewolucja-Jolanta Zombirt
 • Wszechstronny lider-Rob Kaiser, Bob Kaplan
 • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
 • Jak zadbać o własne finanse?- Marcin Iwuć
 • Motywowanie- Brian tracy
 • Stephen R. Covey. Mądrość i pasja-Stephen R. Covey
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Piastów, pensjonat Reszyniec, ulica Bonifraterska 3
  Opłata za jedną osobę: 2700 PLN brutto. Dajemy opcję regulowania ratalnie – cztery miesięcznych rat.
  W cenie spotkania znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Śledź po żydowsku z majerankiem i czosnkiem. Zupa: regionalny żurek. Drugie danie: Tradycyjny schabowy ze smażonymi plastrami ziemniaków, podany z surówką z pomidorów i cebuli.. Deser: Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi z odrobiną sosu malinowego. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .